Szymon Chamuczyński

Dyrektor Departamentu Departament Produktów Masowych Pion Opieki Zdrowotnej Asseco Poland S.A.

Szymon Chamuczyński, obecnie dyrektor Departamentu Produktów Masowych Asseco Poland S.A., od początku swojej kariery związany jest z branżą medycznego IT.

Bogate doświadczenie w obszarze rozwiązań  informatycznych dla jednostek medycznych zdobył przechodząc pełną ścieżkę zawodową od konsultanta wdrożeniowego i kierownika działu wdrożeń (Radcomp S.A.) poprzez kierownika projektów i dyrektora działu realizacji projektów (ABG S.A.) po dyrektora obszaru rozwiązań IT dla świadczeniodawców gdzie podlegały mu zespoły projektowe, serwisowe i programistyczne (Asseco Poland S.A.). Jako dyrektor produktu był zaangażowany w proces wytworzenia i wprowadzenia na rynek nowego kompleksowego oprogramowania dla szpitali, które działa obecnie w ponad 200 lokalizacjach w całym kraju (Asseco Poland S.A.).

Od początku swojej kariery Szymon Chamuczyński czynnie uczestniczy w projektach R&D  i interesuje się tematyką nowych technologii IT w ochronie zdrowia czego odzwierciedleniem było nadzorowanie Działu Teleinformatyki i Rozwiązań Mobilnych (Asseco Poland S.A.).

Obecnie zarządza Departamentem Produktów Masowych, który dostarcza rozwiązania informatyczne dla indywidualnych świadczeniodawców i pacjentów.