Warsztat, 17/09/2018 (poniedziałek), 14:00 - 18:00

Cyberbezpieczeństwo w obszarze ochrony zdrowia

Warsztat dla menadżerów szpitali i menadżerów IT

Wprowadzenie

Według doniesień dziennika Independent, nawet 20 tyś. wizyt lekarskich i zabiegów planowanych nie odbyło się, gdy w kwietniu 2017 roku robak WannaCry zaatakował brytyjski NHS.

W czasach, gdy atak cybernetyczny może wpłynąć na zdrowie i życie tysięcy ludzi, posiadanie strategicznego Partnera będącego liderem rynku cyberbezpieczeństwa jest kluczem do sukcesu. W trakcie warsztatu przedstawiciele Cisco opowiedzą o wieloletnich doświadczeniach firmy we współpracy z jednostkami ochrony zdrowia w kraju i za granicą.

Dowiedzą się Państwo również jak infrastruktura informatyczna usprawnia zarządzanie szpitalem, jak nowoczesne narzędzia komunikacji pozwalają szybciej i dokładniej diagnozować pacjentów i jakie technologie przetwarzania danych najbardziej odpowiadają specyfice placówek służby zdrowia. Wreszcie – jak to wszystko sfinansować.

Bezpieczeństwo powinno być wbudowane we wszystkie elementy infrastruktury IT, a nie tylko dodatkiem do nich. I właśnie o tym jak to bezpieczeństwo zapewnić, zwiększając jednocześnie efektywność prowadzenia placówki medycznej, dowiedzą się Państwo podczas warsztatu Cisco.

Tematyka
 • Sprawne zarządzanie szpitalem, a infrastruktura informatyczna.
  Aleksandra Sosnowska – Cisco Systems
 • Primum – non nocere. Secundum – communicare!!! Narzędzia nowoczesnej komunikacji w placówce medycznej.
  Ania Szymanek-Załęska – Cisco Systems
 • Bezpieczeństwo informatyczne – modny temat czy konieczność?
  Michal Ceklarz – Cisco Systems
 • Przetwarzanie w chmurze – u siebie czy na zewnatrz?
  Grzegorz Gondek – Cisco Systems
 • Modele finansowania – Cisco Capital.
  Zdzislaw Stoga – Cisco Systems